Špičkový čistící systém pro domácnosti.

Šetrný k přírodě, lidem, to je EcoClean Nano Silver

Čistíky Nano Silver a voda, nic víc, ani kapka chemie, už nikdy...

Úspora na vodě a ohřevu vody cca , 100% úspora na chemii , omezení zdravotních komplikací ( nemáte doma žádné úklidové přípravky ). Úspora místa-nemáte žádné lahvičky, kýble atd... Budete uklízet rychleji a s menší námahou...

Přes 15 let používají naši klienti jedinečnou technologii. Čistíky Ecoclean tvoří ekologický čistící systém určený k důkladnému čištění domácnosti, s použitím jen čisté vody, bez potřeby jakýchkoliv chemických prostředků.

Tisíce spokojených klientů denně používá tento čistící systém v devíti zemích Evropy.

Vyzkoušejte si jejich používání u Vás doma, vysvětlíme Vám principy NanoSilver technologie čištění bez chemie, která Vám šetří čas a peníze.

Produkty EcoClean neprodáváme přes internet, u nás si můžete účinnosti produktů bezplatně vyzkoušet přímo ve Vaší domácnosti a na površích, které máte doma!

Vyčistěte celou domácnost

Používáním čistíků Ecoclean čistíte o 50 až 70% rychleji a snadněji než tradičním způsobem. Vyčištěný povrch se navíc pomaleji znečišťuje, takže čištění je účinnější a méně časté.

Finanční úspora

V rámci domácího rozpočtu výrazně snížíte výdaje na chemické čisticí prostředky. Jednorázová investice do čistíků je dlouhodobá, jejich životnost je minimálně 10 let a používáním se nijak nesnižuje jejich účinnost, spíše naopak.

Bez alergií

Mnoho lidí trpí alergiemi, astmatem, či jinými problémy, které agresivní chemikálie a parfémy obsažené v různých čisticích prostředcích ještě umocňují. Ecoclean našemu organismu uleví, protože pracuje pouze s čistou vodou.

Nanotechnologie

Nanomolekulami stříbra zapracovanými ve vláknech mají čistíky výrazné dezinfekční a bakteriostatické vlastnosti. Jsou schopné zničit stovky druhů choroboplodných virů, bakterií, plísní a jiných mikroorganismů.


V případě zájmu o bližší informace k produktu EcoClean, volejte: 728 229 590 Radek Dvořák.

Nebo níže vyplňte jméno a telefoní číslo, zavoláme Vám.